Pohodlí pro naše nejmilejší
Loading...
FlairHound.cz FlairHound.de FlairHound.com

0
Loading
Košík je prázdný
Menu

TO JSME MY... aneb jak to celé začalo.

TO JSME MY... aneb jak to celé začalo.

Je to jednoduché. Milujeme naše zvířecí kamárady a chceme pro ně to nejlepší. Součástí naší rodiny jsou pejsci i kočky. Každý z nich má jedinečnou osobnost a tak jsme se pro ně pokusili vyrobit pelíšky, které by vyhovovaly všem jejich potřebám. Po výrobě prvních prototypů jsme se setkali s kladným ohlasem zvířecího i lidského okolí, což byl pro nás impulz a rozhodli jsme se, že chceme dělat radost i ostatním mazlíčkům. Od roku 2016 jsme začali vyvíjet naše produkty a postupně jsme vychytávali mouchy do posledního detailu.
 

NÁŠ ŽIVOT

ČLENOVÉ TÝMU

Klára

Klára vystudovala design nábytku a interiérů a po tomto studiu se vrhla do navrhování pelíšků pro mazlíčky. V týmu zastává pozici designérky. Klára má ráda malování, turistiku, chodí na procházky se Cherry, fotí a zajímá se o design a všechny krásné věci. Svoji zvířecí smečku miluje a navrhování pelíšků ji opravdu baví.

 

Filip

Filip studoval ekonomii a management a je obchodním mozkem firmy. Vedle zvířat má rád vše, co má kola a motor. Filipovou další velkou zálibou je montování, šroubování, vrtání a vše, při čem může zapojit svého kreativního ducha. Filip je také muzikant a zbytek týmu si jeho hraní na kytaru vždy rád poslechne.

 

Cherry

Cherry se narodila v roce 2008 dvojici Samojedů. V našem týmu zastává pozici zvířecího vedoucí. Cherrynčinými největšími zálibami jsou chození na procházky, běhání po louce a také koukání na televizi. Drbání má nejradši na zadku a za ušima. Cherry je bezkonkurenčně nejhuňatějším členem celého týmu. Její měkký kožíšek si získá naprosto každého a toho umí Cherry patřičně využít. Je neskutečně chytrá a tvrdohlavá, ale díky tomu se s ní nikdy nenudíme. S přehledem zvládá povely jako “sedni”, “lehni” nebo “haf”. Je to naše věrná kamarádka.

 

Francis

Francis je s námi od konce roku 2015, kdy se narodil do rodiny vznešených Ruských modrých koček. Mazlení s tímto kocourkem má na nás doslova terapeutické účinky. Je přeborníkem v házení roztomilých pohledů, kterým se nedá odolat. Umí si ale taky pořádně zanadávat, když něco chce nebo se mu něco nelíbí. V týmu pracuje především jako fotomodel a testovač kvality potahovek. Velmi rád sedí na okenním parapetu a sleduje vše, co se děje venku. Zaměřuje se hlavně na ptáky, které hrozně rád honí. Jeho motto zní “Jednou toho ptáka ulovím!!”

 

Lily

Lilly se narodila v roce 2015, kdy si našla cestu do naší rodiny. Je to ta nejkrásnější Kočka domácí. Její modré oči a hebká srst nás vždy dostanou. Lilly byla jako malá hodně nemocná, ale ukázala, že je velká bojovnice a uzdravila se. Od té doby je pořádně živá a hravá. Miluje hlavně řádění na zahradě a lezení po stromech. Žádná myš před ní neuteče, a proto ji občas nazýváme “náš malý Terminátor”. Lilly je velký gurmán a nenechá žádnou misku s jídlem bez povšimnutí.

 

Dasty

Dasty je malý (velký) brácha naší Cherry. Je členem naší velké rodiny a se Cherry se často navštěvují. Ve FlairHoundu působí jako externí testovač a fotomodel. Dusty a Cherry jsou téměr stejně staří a vyrůstali spolu. Dasty je miloučký Bišonek, který má ze všeho nejraději mazlení a pohodičku se svou lidskou i zvířecí smečkou.